Zaujal  ťa náš projekt?

KONTAKTUJ MA PRE VIAC INFORMÁCIÍ

Pre rastúci záujem o náš projekt organizujeme pravidelne online zoom webináre, kde predstavujeme novým záujemcom náš projekt a možnosti, ako doňho vstúpiť a prinášame vždy čerstvé informácie o tom, čo vám tento projekt môže priniesť a ako sa vyvíja. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi:)

Pokojne mi zavolaj na tel. číslo +421 911 833 444 alebo ma kontaktuj cez formulár  

Spriatelené weby

ZANYMARE  - náramky a šperky z  minerálnych kameňov

Na tomto webe si môžete objednať náramky a iné šperky z minerálnych kameňov. Časť výťažku zo zisku je venovaná na našu MT nadáciu, za čo ďakujem. 

NAŠE ZVIERATKO  - stránka o zvieratách a o prírode

Kto stojí za iniciatívou Zelené srdcia?

Volám sa Žaneta Mareková. Som obyčajná žena, matka 2 detí, o ktoré sa starám ako samoživiteľka. Zo dňa na deň som opustila prácu TV redaktorky a svoje sny som si začala  plniť v tomto projekte, ktorého cieľom je vysadiť miliardu stromov po celom svete.  Som investorkou a partnerkou tohto projektu a  budujem v ňom tím ľudí, ktorým nie je ľahostajné, v akom stave zanecháme planétu budúcim generáciám. Budujeme stromové farmy, pestujeme plodiny a vytvárame podmienky pre slobodný život v podobe vlastných fariem pre tých, ktorí sa neboja výziev a nového životného štýlu. Okrem toho sa venujem tvorbe šperkov z minerálnych kameňov a tak v týchto mojich dvoch láskach spájam živú a neživú prírodu, pretože jedno bez druhého nemôže existovať.  Ďakujem všetkým, ktorí ma na mojej ceste sprevádzajú a pomáhajú mi približovať sa k stanovenému cieľu. Ako? Svojou prítomnosťou, podporou a spoluprácou.